Uncategorized

Zaproszenia ślubne z motywem kreskówki – doskonały i oryginalny pomysł dla każdego

Zaproszenia ślubne to jedne z pierwszych dodatków, jakie wybierane są przez parę młodą. Warto zadbać o to, aby nie tylko wyrażały one styl i charakter młodych, ale również by były doskonałą zapowiedzią tego wyjątkowego dnia.

Zaproszenia ślubne lolki – kreskówka doskonałym pomysłem dla każdego

Zabawne i wywołujące uśmiech na twarzy zaproszenia z ciekawym motywem kreskówkowych ludzików – lolków, to bardzo oryginalny i przystępny cenowo pomysł. Nie trzeba kupować fikuśnych i drogich zaproszeń, aby być oryginalnym – wystarczy w kreatywny sposób podejść do tematu zaproszeń. Narysowana kobieta może mieć kolor włosów i znaki szczególne panny młodej, podobnie w przypadku pana młodego, aby para mogła bez problemu identyfikować się z narysowanymi postaciami. W ten sposób wręczając zaproszenie gościom weselnym wywołamy na ich twarzach nieskrywany i szczery uśmiech.

Kreatywność przede wszystkim

Wykonane na wysokiej jakości papierze wizytówkowym zaproszenia ślubne z motywem kreskówkowych ludzików z pewnością spodobają się wszystkim zaproszonym gościom. Warto przemyśleć również zakup innych dodatków ślubnych jak winietki, zawieszki na alkohol lub menu z takim samym motywem, by całość oprawy weselnej była spójna.