Kategorie zaproszeń

Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym – piękne i oryginalne

Wiele par młodych chciałoby postawić na oryginalność w kwestii doboru zaproszeń ślubnych. Te ogólnodostępne w hipermarketach faktycznie mogą wydawać się nudne i nie pasować do charakteru organizowanej imprezy. Szukając zaproszeń idealnych dla siebie najlepiej sprawdzić jak prezentują się gustowne zaproszenia w stylu rustykalnym – bardzo modne, szalenie romantyczne i bardzo estetyczne zaproszenia, które potrafią zachwycić.

Romantyczna estetyka i nawiązania do natury

W zaproszeniach ślubnych rustykalnych wzrok przyciąga romantyczna estetyka. Najczęściej są one utrzymane w kolorach ziemi, dominuje tutaj brąz, a także wszystkie odcienie zieleni. Bardzo często pojawiającym się na nich motywem są różnego rodzaju kwiaty, pnącza, drzewa, krzewy i kwiaty. Dodatkowym akcentem romantycznym jest zastosowanie kaligrafowanej czcionki, która ma wyglądać jak pismo odręczne.

Ciekawe dodatki

Do takich zaproszeń często dodawane są różne dekoracje – suszone kwiaty, sznurek, dratwa, koronka, dekoracje wykonane z drewna – te dekoracje podkreślają rustykalny styl zaproszenia i sprawiają, że naprawdę wygląda wyjątkowo. Natomiast, zarówno papier do druku zaproszeń jak i ten na koperty z powodzeniem może być papierem ekologicznym z odzysku.