Kategorie zaproszeń

Trendy w zaproszeniach ślubnych

Rynek ślubny oferuje nam ogromny wybór papierów, wzorów i dodatków do zaproszeń ślubnych. Niezależnie jednak od naszej wizji, naprawdę mamy w czym wybierać.

Różnorodność wśród zaproszeń ślubnych

Na zaproszeniach ślubnych możemy zauważyć wszystkie obecne trendy sezonu. Jeżeli w modzie panuje szał na koronki i kryształy, to i takie właśnie wykończenia goszczą również na zaproszeniach. Najważniejsze jednak, by podczas wyboru odpowiednich zaproszeń kierować się własnym gustem i preferencjami. Tylko wybrane według naszego stylu, będą się nam podobać.

zdjęcie ślubnego zaproszenia

zdjęcie zaproszenia na ślub marki RozsądnePannyMłode.pl

Jakie najczęściej błędy popełniane są podczas wyboru zaproszeń?

Zwykle jednym z podstawowych błędów popełnianych przez pary młode podczas wyboru zaproszeń, jest ich projektowanie w oderwaniu od reszty uroczystości. Zdarza się niestety tak, że zaprojektowane zaproszenia ślubne w zupełności nie pasuje do późniejszego wystroju sali weselnej czy tematu przewodniego (tak popularnego podczas organizowania wesel).

Odpowiednio wybrane zaproszenia ślubne zwykle zdradzają gościom przynajmniej temat przewodni wydarzenia, w jakim będą mieli przyjemność uczestniczyć (np. wesele w stylu rustykalnym czy vintage). Jeżeli zaproszenia nie będą dopasowane stylistycznie, możemy uzyskać efekt chaosu. Pamiętajmy, że podczas organizacji wesela niezwykle ważna jest konsekwencja.

Aktualne trendy w zaproszeniach ślubnych

Nastały czasy, kiedy praktycznie wszystko jest w modzie. Możemy więc postawić na wyraziste kolory (typu żółć, amarant, granat czy turkus, a nawet musztarda i fiolet). Soczyste, mocne kolory nadają specyficzny charakter. Jednak nie musimy się ograniczać, bo pastele również są na czasie.