Pomysłowe akcesoria ślubne

Pomysły na słodki bar dla gości

zdjęcie krówek weselnych

Tradycyjne przyjęcia weselne, na których jednocześnie może się bawić nawet kilkaset osób, kojarzą się przede wszystkim z suto zastawionymi stołami. Młodzi często decydują się także na to, aby dla gości weselnych dostępny był także stół wiejski uginający się pod ciężarem tradycyjnie wyrabianych mięs, pieczeni i szynek. Warto czasem przełamać ten schemat i zamiast tłustych potraw zaproponować gościom coś na słodko. Doskonale w takim przypadku sprawdzi się słodki bar, z którego ucieszą się z pewnością nie tylko najmłodsi uczestnicy weselnej zabawy.

Na słodko coś dla każdego

Aranżacja słodkiego baru może przebiegać w sposób dowolny, ważne jednak, aby wpisywała się w ogólną stylistykę panującą na sali weselnej. Najczęściej wybierane kolory elementów dekoracyjnych to róż, a także wszelkie odmiany kremów i srebra. W miskach różnych wielkości można umieścić słodkie przysmaki dla gości. Prawdziwą furorę zrobią krówki na wesele, zwłaszcza jeżeli słodkości te będą miały spersonalizowane etykiety.

Co wziąć pod uwagę zamawiając krówki weselne?

To słodkie wspomnienie dzieciństwa może być także doskonałym pomysłem na drobny upominek dla gości. Zamawiając weselne krówki trzeba zawsze pamiętać o pewnym marginesie, tak by dla nikogo nie brakło. Słodkości te zamawiane są na kilogramy. Można sprawdzić wcześniej kilku dostawców, tak by wybrać na wymarzoną imprezę weselną najsmaczniejsze cukierki. Warto zwrócić uwagę na to, że po pewnym czasie krówki kruszeją – nie można zatem zamówienia złożyć zbyt wcześnie.