Uncategorized

Pamiątki z wesela

Wyjątkowość wydarzenia, jakim jest ślub i wesele domaga się należytej prawy i upamiętnienia. Standardem są sesja zdjęciowa i film (choć w ostatnim czasie znacznie zmienia się jakość tych realizacji). Coraz częściej na polskich ślubach pojawiają się też inne, bardzo sympatyczne pomysły. Co to może być?

Mała, acz ważna księga

Pamiątkowe albumy, w których goście mogą napisać młodej parze kilka słów. Zdarzają się w nich wzruszające wpisy, wpisy zabawne, czasami wręcz małe dziełka literackie. Czasami państwo młodzi stawiają gościom wyzwanie – pewna para poprosiła o haiku a inna o limeryki. Jest to niewątpliwie pamiątka urokliwa, zwłaszcza, gdy do ksiąg ze ślubu i wesela wpiszą się goście, których rzadko się widuje.

Zdjęcia z polaroidu

Oprócz sesji zdjęciowej popularnością cieszą się zdjęcia z polaroidu. Są dokumentacją, reportażem, który dostępny natychmiast stanowi świetne uzupełnienie relacji wideo i sesji zdjęciowej. Pary młode mogą ze zdjęć z polaroidu robić wystawy już na poprawiny – goście bardzo to lubią.

Podziękowania dla gości

Miłym zwyczajem są pisemne podziękowania od młodych dla gości. Krótkie liściki, często zindywidualizowane, są pamiątką tym razem dla gości a nie dla pary młodej, ale są wyjątkowo godne polecenia.