Goście weselni

Nieduży bilecik, ciepłe słowa – idealna forma podziękowań dla gości weselnych

Nieduża karteczka, kilka ciepłych słów to bardzo prosta, a jednocześnie niezwykle miła forma podziękowania dla wszystkich gości weselnych. Przepięknym zwyczajem jest to, że nowożeńcy obdarowują swoich gości drobnymi podarunkami. Bardzo często na stołach weselnych pojawiają się eleganckie pojemniczki, we wnętrzu których ukryte są słodkości, magnesy czy zdjęcie Młodej pary. Jak wynagrodzić swym świadkom trud włożony w przygotowania przyjęcia weselnego?

Papeteria ślubna jako podziękowanie dla gości weselnych 

W obecnych czasach mnóstwo Młodych Par decyduje się na przygotowanie krótkich, pisemnych podziękowań dla przybyłych bliskich, przyjaciół, rodziców czy świadków. W tym celu niezwykle pomocna okazuje się papeteria ślubna. Pod tym pojęciem kryją się nie tylko zaproszenia ślubne czy winietki, ale również podziękowania dla gości weselnych. Karty te, to niezwykle miły oraz wyjątkowy gest, przy pomocy którego można poinformować zaproszonych gości,  że ich obecność jest dla nas bardzo ważna. 

Ich wygląd powinien zawsze idealnie współgrać z pozostałymi częściami ślubnej papeterii. Warto zadbać o to, aby podziękowania były dopracowane w każdym, szczególe. Piękny papier, wyjątkowe słowa oraz magiczna oprawa graficzna,  to niezwykle ważne elementy które mają w tym uroczystym dniu ogromne znaczenie.  

Piękna i oryginalna pamiątka – podziękowania ślubne dla świadków

Prezenty z podziękowaniami dla świadków jak takie od Z Miłości, to nie tylko bardzo miły gest, lecz również przepiękna pamiątka przez długi czas przypominająca o tym ważnym wydarzeniu. Zdecydowana większość gości tę magiczną papeterię zabiera z sobą do domu. Dlatego też warto napisać kilka pięknych słów płynących prosto z serca. 

Można też pokusić się o przygotowanie dla każdego z gości innego, spersonalizowanego podziękowania. I co najważniejsze rodziców, świadków czy chrzestnych warto dodatkowo obdarować jakimś ciekawym prezentem, a do niego dołączyć mały bilecik z podziękowaniami.