Uncategorized

Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Wbrew pozorom wybór zaproszenia ślubnego wcale nie jest sprawą łatwą. W natłoku różnorodnych wzorów, kolorów oraz technik wykonania naprawdę można się pogubić. Poza tym ślub, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i każdej młodej parze bardzo zależy, aby ich zaproszenie było wyjątkowe. Jest kilka oryginalnych i bardzo ciekawych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę. Jednym z nich są niewątpliwie zaproszenia ślubne ze zdjęciem młodej pary.

Oryginalne rozwiązania dla wyjątkowych par

Coraz częściej spotykamy się z nietypowymi zaproszeniami ślubnymi. Oznacza to, że każda para ma indywidualne podejście i oczekuje od zaproszenia czegoś innego. Jednym zależy na spokojnej i stonowanej klasyce, inne wręcz kierują się w stronę ekstrawagancji. Te drugie najczęściej decydują się na wybór zaproszeń ślubnych ze zdjęciem lub na zaproszenia hand made, wykonane ręcznie na specjalne zamówienie i czasami z bardzo nietypowych materiałów.

Zaproszenia ze zdjęciem – modne i ciekawe

Zaproszenia ze zdjęciem nowożeńców cieszą się przez ostatnie kilka sezonów niesłabnącą popularnością. Są nie tylko ładne, ale także wyrażają emocje. Wszystko zależy od tego, jakie zdjęcie młoda para zdecyduje się na nim umieścić.