Pomysłowe akcesoria ślubne

Jak podać obrączki ślubne?

Ślubne obrączki są symbolem wierności małżonków. Po założeniu ich podczas ceremonii nosi się je już do końca życia, warto zatem zadbać o wyjątkową oprawę podczas przekazywania ich małżonkom. W jaki sposób podać obrączki w trakcie ślubu?

Podawanie obrączek

Coraz mniej osób decyduje się na położenie obrączek na klasycznej poduszeczce, obecnie większą popularnością cieszą się różnego rodzaju pudełeczka. Od kilku sezonów przodują niewielkie drewniane pudełka, które można przyozdobić w taki sposób, by akcesorium pasowało do pozostałych ślubnych dodatków oraz dekoracji. Rzecz jasna para młoda w wirze ślubnych przygotowań nie ma czasu na samodzielne ozdabianie pudełeczka, na szczęście jednak większość producentów oferuje personalizację tego gadżetu, dzięki czemu młodzi nie muszą się o to martwić.

Jakie pudełko wybrać? 

Wiele par decyduje się również na oryginalne pudełko na obrączki – kliknij by obejrzeć przykłady. Często jest ono wykonane z drewna, natomiast w środku położony zostaje na przykład mech. Takie pudełko świetnie prezentuje się podczas ceremonii, ale również na zdjęciach. Pary, które podczas przygotowań do ślubu postawiły na klasykę powinny kupić pudełeczko w naturalnym kolorze drewna, lub pomalowane na biało. Wewnątrz mogą znaleźć się niewielkie poduszeczki w wybranym kolorze, na których zostaną położone obrączki. Niezależnie od tego na jakie pudełko zdecydują się państwo młodzi, powinni zadbać o jego spersonalizowanie, możliwe jest napisanie imion oraz daty ślubu na wieczku opakowania, alternatywą może być włożenie do środka niewielkiej karteczki stylem nawiązującej do winietek z sali weselnej.