Kategorie zaproszeń

Bez tego goście nie zjawią się na ślubie

Miesiące letnie sprzyjają wydarzeniom takim jak śluby i wesela. Dlatego też najbliższe miesiące to idealny czas, by poszukać oryginalnych zaproszeń na to niezwykle ważne wydarzenie.Takie zaproszenie to obecnie nie tylko kartka wysyłana gościom, która zawiera szczegółowe dane ceremonii. To coś więcej. Zaproszenia ślubne tworzone są zgodnie ze stylem całej ceremonii oraz dopasowane do charakteru Państwa młodych.

1.W zgodzie z modą?

Wiele sklepów stacjonarnych oferujących asortyment ślubny oraz sklepów internetowych posiada w swoich ofertach niezliczoną ilość zaproszeń w różnorodnych stylach. Bardzo modne obecnie są zaproszenia ślubne w stylu: boho, w stylu glamour, ekologiczne, czarno-białe, rustykalne oraz vintage. Wiele par sięga również po klasyczne zaproszenia ślubne kwiatowe. Delikatne zaproszenie ślubne z motywem kwiatowym w różnorodnych odcieniach naprowadza gości, iż impreza będzie odbywać się w plenerze lub w miejscu związanym z kwiatami i naturą.

2. Własny projekt

W wielu miejscach można stworzyć (zaprojektować) własny wzór zaproszeń. Pary często z takiej opcji korzystają, gdyż chcą mieć oryginalny wzór, format, kolorystyką oraz treść. Wszelkie ozdoby na pierwszej strony są mile widziane. Im bardziej oryginalniejsze i wyjątkowe – tym lepiej. Dlatego też pary chętnie decydują się na zaproszenia ślubne kwiatowe ozdobione kwiatami 3D lub prawdziwymi, suszonymi gałązkami. Do nich łatwo dopasować różnorodne wstążki oraz paski, które pięknie podkreślają całość. Świetnym wyborem jest również postawienie na mocny kolor. Obecnie mile widziane są czerwienie, granaty, mocny róż a nawet fiolety.